Zelf maken geeft je de gelegenheid om een scala aan gezonde voedingsstoffen toe te voegen.
De herfst is dé tijd van het jaar voor alles met pompoenkruiden! Deze pumpkin spice pancakes zijn niet alleen heerlijk en smaakvol, maar ook voedzaam en eiwitrijk – ideaal voor een stevige start van de dag.
Kuzu tea is een ding in Japan. Vooral na een goede avond uit of als je maag protesteert, is deze verdikte thee helpend voor je systeem
Een lasagne zonder granen en melk. Met toch heerlijke laagjes en een kokosmelk ‘bechamelsaus’. Een heerlijk recept om ook je darmbacteriën van te laten smullen. Het bevat namelijk flink wat resistent zetmeel.
Een paar van de voedingsmiddelen die vroeger typisch als voedsel voor de armen te boek stonden: boekweit, schorseneren, pastinaken, aardperen, rogge, peulvruchten/bonen. Je leest er alles over in dit recept.
KlantenService